#цветывкоробках

Instagram photos and videos


Io amo la semplicità che si accompagna con l'umiltà. Mi piace la gente che sa ascoltare l'odore del vento sulla pelle, sentire gli odori delle cose, catturarne l'anima. Perché lì c'è verità, lì c'è dolcezza, lì c'è sensibilità, lì c'è ancora amore. ❤️ . ~🌞Happy Sunday 🌞~ . . . . #цветывкоробках #art #illustration #drawing #draw #photography #instapic #picture #artist #sketch #sketchbook #paper #pen #pencil #artsy #instaart #beautiful #instagood #gallery #masterpiece #creative #photooftheday #instaartist #graphic #graphics #artoftheday #beautiful #abstracto #stayabstract #instaabstract #цветывкоробках

0

Понедельник🙌🏻 Пора небольшого релакса, и просмотра фотографий с выходных 🎨🤪💃🏻 . Меня так умиляет, когда говорят «вся твоя красота смывается водой» , ага, щас!!! Она смывается 2х фазной мицеляркой, гелем, пенкой, слезами, трением! Водой у них смывается, иш😐☝🏻 -а на утро, все равно на нижнем веке остаётся тушь 😺 . Те кто был у меня на макияже знают какое все стойкое и не убиваемое🙌🏻 афро-локоны @alenabatyshevaa ❤️ . Как прошли ваши выходные друзья? #цветывкоробках #воронеж #макияжворонеж #воронежскаяобласть #photo #photos #photoshoot #photoaday #picture #pics #snapshot #pic #beautiful #art #makeup #instamakeup #lipstick #gloss #cosmetic #mascara #eyeshadow #fashion #цветывкоробках

0

☺️R___________M😎💖❤️Too much awesome post❤️ 💖 ✔️✅✔️✅✔️✅✔️✅✔️✅✔️✅✔️ .•°`°•..•°•..•°``°•..•°•..•°``°•..•°•..•°``°• ♻️🔘♻️🔘♻️🔘♻️🔘♻️🔘♻️🔘♻️ 🎆🎀🎆🎀🎆🎀🎆🎀🎆 🌷🐝🌷🐝🌷🐝🌷 ✔️ #цветывкоробках #wooow 🌹🌼🌹🌼🌹🌼 ✔️ #great 🌷🌹🌷🌹 ✔️ #beautiful 🌺 🌷🐝✔️ #mind blowing ✔️ #fabulous 🔘♻️🔘♻️🔘♻️🔘♻️🔘♻️🔘♻️🔘 .•°``°•..•°•..•°``°•..•°•..•°``°•..•°•..•°``°•. ♻️#♻️#♻️#♻️#♻️#♻️#♻️#♻️ 💖#attractive💖💖 💚#Fantastic 💚✔️✔️ 💥#Excellentttt💥✔️✔️ 💚#Fantastic 💚✔️✔️ 💖💖zabardas #цветывкоробках

0

Summer mood 😎 per i bicchierini Tropical cream cheese! #цветывкоробках #cremoso passion fruit&mango, cremoso yogurt&American cream cheese, biscuit al #cocco, streusel alla nocciola agrumata, dadolata di #mango fresco. Link #ricetta in bio. . . . #cormanlab #cormanitalia #thebutterexpert #burrocorman #cormanbutter #beautiful #delicious #foodlovers #pastrychef #pastrylovers #pastryinspiration #pasticceria #pasticcere #monoporzione #ristorazione #pastry #corman #burro #qualità #yummy #цветывкоробках

0

. #цветывкоробках #newcollection . FATIMA KEBAYA COTTON . 💸RM85 FREE POS . Material : English cotton 💃 Zip di hadapan baju ( bf friendly) 💃 Zip di lengan 💃 Span di bahu 💃 Pinggang kain separuh getah 💃 Skirt lipat batik 💃 Terdapat 6 size ( xs, s, m, l, xl, xx) . UKURAN SIZE XS BAHU = 13.5' DADA = 36' ARMHOLE = 18' LABUH LENGAN = 22' PINGGANG BAJU = 34' LABUH BAJU = 31.5' PINGGANG KAIN = 33' LABUH KAIN = 40' PINGGUL KAIN = 37' SIZE S BAHU = 14” DADA = 36' ARMHOKE = 19' LABUH LENGAN = 22' PINGGANG BAJU = 34' LABUH BAJU = 31.5' PINGGANG KAIN = 34' LABUH KAIN = 40' PINGGUL KAIN = 38' SIZE M BAHU = 14.5” DADA = 37' ARMHOLE = 20' LABUH LENGAN = 23' PINGGANG BAJU = 34' LABUH BAJU = 31.5' PINGGANG KAIN = 35' LABUH KAIN = 40' PINGGUL KAIN = 39' SIZE L BAHU = 15” DADA = 38' ARMHOLE = 20' LABUH LENGAN = 23' PINGGANG BAJU = 34' LABUH BAJU = 31.5' PINGGANG KAIN = 35' LABUH KAIN = 40' PINGGUL KAIN = 40' SIZE XL BAHU = 15.5” DADA = 39' ARMHOLE = 21' LABUH LENGAN = 23.5' PINGGANG BAJU = 35' LABUH BAJU = 31.5' PINGGANG KAIN = 36' LABUH KAIN = 40' PINGGUL KAIN = 42' SIZE XXL BAHU = 16” DADA = 40' ARMHOKE = 22' LABUH LENGAN = 23.5' PINGGANG BAJU = 37' LABUH BAJU = 31.5' PINGGANG KAIN = 40' LABUH KAIN = 40' PINGGUL KAIN = 43' . #bajukurungmurah #sale #beautiful #sale #fatimakebayacotton #silverpeplum #petikitaagent #trustedseller #bazaar #bazaaronline #clearancesale #bazaarpaknil #bazaarraya #roszbeautique #newcollection2018 #цветывкоробках

0

الموديل: فستان & المنشأ: تركيا القياسات: L-M-S & الالوان المتوفرة: المعروض فقط & السعر: 45 الف & خدمة التوصيل:متوفرة في بغداد والمحافظات مدة الاستلام: بغداد 24-48 ساعة .. المحافظات 48-72 ساعة #цветывкоробках #اجرة_التوصيل_كل_محافظات_العراق(5000) فقط طريقة الحجز: عن طريق رسائل الخاص او على الرقم 07716012774 (فايبر، واتس) (اي اختلاف عن الصورة من حق الزبونة رفض الطلب اثناء الاستلام) ( يرجى من الزبونة التأكد قبل تثبيت الطلب من حيث الموديل والقياس واللون) حسابنا على الفيس بوك ‏https://www.facebook.com/Akdeniz.Fashion حسابنا على الانستكرام ‏http://instagram.com/akdenizfashion ‏‎حسابنا على السناب جات ‏Akdenizfashion حتى يصلكم جديدنا بأستمرار يجب التفاعل مع البوست (لايك،تعليق، مشاركة) 🤗🌹 ‏‎‏#Akdeniz #love #Style #Fashion #beautiful #Newseason #Celebrity #gorgeous #Dress #WomenFashion #Moda #instafashion #Summer #Turkey #Happymoments #Baghdad #Iraq #цветывкоробках

0

T&C - Thursdays only and both treatments must be on the same day. #цветывкоробках

1

💋 Si Saldi Chi Può! 💋 😎 T-shirt firmata BOY London 😎 ⚫️ Disponibile solo rosa M e L⚫️ 💣 Prezzo già scontato 24,99€ 💣 Effettuiamo spedizioni in tutta Italia 🇮🇹 Info prezzi e spedizioni Whatsapp 3341257795 😍 Rita 😍 #цветывкоробках #lechateaudemarilynmonroe #t_shit _shirt #boylondon #chic #beautiful #trandy #fashion #modadonna #woman #vi #aspettiamo #цветывкоробках

0

Merhabalar🙋Öncellikle beni merak eden bir kaç takipçime hatta dostlarıma diyebilirim çok çok teşekkür ederim🙏💓iyi ki varsınız..Tam iyileşemedim idare ediyorum🙋Neyse gelelim bugün kü paylaşıma;Karşınız da Nyx markasına ait Mozaik Allık.. Ürünün rengi şeftali tonlarında, az bir ışıltısı var,ışıltılar yüzünüzde sim sim durmuyor.Glow bir parlaklık oluşturuyor😘Pigmentini çok sevdim..İncecik bir yapısı var👌...Allık fırçası ile renkleri birbirine karıştırıp cildinize uyguladığınız da doğal bir görüntü elde ediyorsunuz..Tek tek de kullanılabilir.İçerisinde bulundurdukları renge göre,allık, aydınlatıcı, far ya da bronzlaştırıcı olarak da kullanabilirsiniz😘Her mevsim için çok uygun bir ürün bence😉..Mutlaka denemelisiniz #цветывкоробках #makeup #instamakeup #cosmetic #cosmetics #fashion #eyeshadow #lipstick #gloss #mascara #palettes #eyeliner #lip #lips #tar #concealer #powder #eyes #lashes #lash #glue #glitter #primers #base #beauty #beautiful #nyx #цветывкоробках

0

MJALTË PËR SHTIM Peshë💪🏼💪🏼 Energjia nuk vjen me një të ndezur të çelësit. Për një verë plot aktivitet , kujdesuni që pranë jush të jetë Mjaltë Shtim Peshe e pasur me proteina dhe vitamina që t’ju mbajë ngopur dhe energjik përgjatë gjith ditës . Çmimi: 900 den 🍯Honey Medina🍯 From walley of Presheva with Love for your best choice💫 The best quality💎 The highest success🥇 Shije & Cilesi & Sukses Kush të kërkon di të të gjej ...🏡 Kush të provon di të të blej... 👌 👉Me e mira është këtu 👈 Produkt i suksesshëm dhe i duhuri për të shtuar peshë në mënyrë tërësisht natyrale. I përshtatshëm për të gjithë, që prej fëmijëve e deri tek sportistët dhe të moshuarit. 🌸Shijo dhe shto peshë shëndetshëm🌸 100% Natyrale Nga dobitë e shumta mund të përmendim: ✅ 🔴Rregullon oreksin tuaj ✅ 🔴Ofron gjallëri fizike dhe shpirtërore ✅ 🔴I jep forcën e duhur imunitetit ✅ 🔴Stimulon prodhimin e testosteronit tek meshkujt dhe estrogjenit tek femrat ✅ 🔴Rregullon aparatin e frymëmarrjes ✅ 🔴Pastrues i përgjithshëm i infeksioneve, viruseve dhe mikrobeve ✅ 🔴Ndihmon ne rritjen dhe permiresimin e shendetit tuaj mental, sikurse ndihmon per te patur nje kujtese sa me te gjate ✅ 🔴Lehtëson dhimbjen e kokës ✅ 🔴Burim jashtëzakonisht i pasur me shumë vitamina dhe mineraleve esenciale të nevojshme për organizmin. Përbërsit: Mjaltë , fenugreek, polen blete, fara susami ...etje Mënyra e Përdorimit: Një lugë të mesme në një gotë qumësht 3 herë në ditë, gjys ore pas bukës ose para bukës. Per porosi mund te na shkruani ne inbox apo numrin MK: +38970600534 ----------------------------------------------------------------------------------- #цветывкоробках #naturado #hoenyMedina #naturadoenprovence #cosmetic #skin #skincare #lekure #healthy #beauty #beautiful #shampoo #face #body #fytyre #trup #cream #clay #woman #man #oils #water #bio #organic #bioproducts #цветывкоробках

0

Lunes. 16 de julio. 11h. Ahora mismo, aquí… ¡solo faltas tú! ¿no te parece? 😉☀️👙 #цветывкоробках #CataloniaHispalis #Sevilla #цветывкоробках

1

#цветывкоробках #repost @smoothdout . Going from blonde to brunette doesn't magically repair damaged hair, it merely attempts to cover it up 🤔 . What does repair severely damaged hair is our HAIR DAMAGE REVERSAL TREATMENT 👑 Prevention + Cure = All in the 1 👏🏼 Now that does sound magical 🧞‍♂️ . . #hair #hot #fit #wedding #hairup #me #fashion #summer #photography #instamood #wedding #style #fashion #dress #weddingday #girl #family #melbourne #beauty #beautiful #makeup #like #gorgeous #photo #contrast #pretty #brunette #цветывкоробках

0